D-Link 10GBase-SR SFP Transceiver

Geen verzendkosten!
€ 229,10
per stuk excl. BTW
€ 277,21 incl. 21% BTW
Aantal in winkelwagen : 0
Dit artikel is waarschijnlijk weer uit voorraad leverbaar vanaf 24-07-2020
De DEM-431XT is ontworpen om afstanden tot 300 meter te ondersteunen en is een hoogwaardige 850nm Multi-Mode SFP + transceiver. Ondersteunt Full-duplex, 10 Gigabit-snelheden op Multi-Mode glasvezelkabels. De DEM-431XT voldoet aan 802.3ae 10GBASE-SR en ondersteunt Full-duplex 802.3x Flow control. De DEM-431XT biedt de noodzakelijke signaalversterking voor het verzenden van gegevens naar de netwerkkabel vanaf de poort en omgekeerd.

  • Voordelige oplossing voor 10G glasvezelverbinding
  • Kleine vormfactor, waardoor hogere poortdichtheden mogelijk zijn voor 10G-verbindingen
  • Lagere vermogensdissipatie
  • Hot-pluggable
  • Voldoet aan Ethernet 802.3ae
  • Voldoet aan fiber MSA (Multiple Source Agreement)

De 10G SFP + -moduleseries van D-Link zijn hot-swappable SFP + -zendontvangers die worden aangesloten op SFP + -sleuven op switches en 10G Ethernet ondersteunen. De D-Link 10GBASE SFP + Module Series-transceivers bieden klanten een breed scala aan 10G Ethernet-connectiviteitsopties voor datacenters, bedradingskasten voor bedrijven en transporttoepassingen voor serviceproviders.

Enhanced Small Form-factor Pluggable Format

De transceivers gebruiken het Enhanced Small Formfactor Pluggable-formaat (SFP +). De SFP + -vormfactor is kleiner dan andere vormfactoren zoals Xenpak, X2 en 10G XFP, wat zorgt voor lagere kosten, minder stroomonderbreking en een hogere poortdichtheid. Ze bieden de noodzakelijke signaalversterking om gegevens vanaf de poort naar de netwerkkabel te verzenden en omgekeerd, zodat de poort gegevens van de netwerkkabel kan ontvangen.

Hot-pluggable

Alle D-Link-transceivers zijn hot-pluggable. U kunt een transceiver aansluiten terwijl het systeem is ingeschakeld zonder problemen te veroorzaken. Hierdoor kunnen modules worden toegevoegd of verwijderd zonder het netwerk te onderbreken.

10G Ethernet-snelheden

De transceivers ondersteunen allemaal 10G Ethernet, wat resulteert in zeer snelle datatransmissies tot 10 Gbit / s. Dit is 10 keer sneller dan Gigabit Ethernet en stelt de switch in staat om snellere en hogere datatransmissies te verwerken, waardoor het zeer geschikt is voor zakelijke behoeften.
Stel een vraag over dit artikel of vraag een prijsopgave aan voor grote aantallen.
× Zie winkelwagen voor totaalprijs. De berekende verzendkosten zijn afhankelijk van het orderbedrag.
Adviesprijs excl. 21% BTW € 297,00
Prijs excl. 21% BTW € 229,10
Prijs incl. 21% BTW € 277,21
Verpakking Stuk
Productcode ING-1847651
Merk D-Link
EAN-code 0790069353130
OEM-code DEM-431XT

Product reviews

Er zijn nog geen gedeelde ervaringen voor dit artikel.

Uw ervaring met dit artikel zelf delen?