Digitus St Simplex Om3 Pigtail

Dit artikel is momenteel niet leverbaar.
FO pigtail set, 12 stuks, LC, MM OM3 50/125 µ losse buffer, kleurcode DIN IEC 304, 2 m
Toekomstgerichte standaarden en hoogwaardige kwaliteit voor uw netwerk.

De DIGITUS® glasvezel pigtails zijn verkrijgbaar als LC Simplex, SC Simplex en ST Simplex uitvoeringen en bieden u met de klassen OS2, OM2, OM3 en OM4 uitstekende prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk. De connector voldoet aan de norm IEC 61754-4 2002 en is uitgerust met een keramische ferrule van zirkoniumoxide. De gekleurde vezelsets zijn kleurgecodeerd volgens IEC 304 (wit, violet, turkoois, zwart, rood, roze, oranje, grijs, groen, geel, bruin, blauw).

Technische details
  • OM3 simplex pigtails, LC 2 m
  • Connector volgens norm IEC 61754-4 2002
  • Bedrijfstemperatuur: -25 ° C ... +80 ° C
  • Temperatuurbereik transport en opslag: -20 ° C ... +65 ° C
  • Insteekverlies MM PC: max.0.4 dB
  • Retourverlies MM PC:> 25 dB
  • Zirkonia keramische ferrule
  • Afmetingen secundaire coating: Ø 0,9 ± 0,1 mm
  • Primaire coating: acrylaten; Ø 250 ± 15 µm
  • Gekleurde vezelsets volgens IEC 304 in de kleuren: wit, violet, turquoise, zwart, rood, roze, oranje, grijs, groen, geel, bruin, blauw
  • 12 stuks als verpakkingseenheid
  • Losse buffer
Adviesprijs excl. 21% BTW € 18,79
Prijs excl. 21% BTW € 14,29
Prijs incl. 21% BTW € 17,29
Verpakking Stuk
Productcode ING-2911531
Merk Digitus
OEM-code DK-25112-02/3
Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden*
Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
2€ 13,92€ 16,84
3€ 13,68€ 16,55
4€ 13,55€ 16,40
5 en meer€ 13,43€ 16,25
* De korting wordt automatisch doorberekend

Product reviews

Er zijn nog geen gedeelde ervaringen voor dit artikel.

Uw ervaring met dit artikel zelf delen?