Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Speciale mop voor vochtig gebruik, gemaakt van twee verschillende soorten textiel: microvezel en polyester. De zachte grijze microvezel absorbeert meer vocht en vuil, de hardere blauwe polyestervezel maakt meer vuil los van het te reinigen oppervlak en zorgt ervoor dat de mop licht blijft om mee te werken. De combinatie van deze vezels maakt de mop geschikt voor het snel en gemakkelijk reinigen van oppervlakken met een meer dan gemiddelde vuiloph
Microvezel scrubmop van de Allure lijn van Wecoline, 45 cm breed in een verpakking van 5 stuks. Maak bij gebruik de mop klamvochtig met schoon water chemie is niet vereist. Na gebruik machinaal wassen met een conventioneel wasmiddel zonder wasverzachter. Inhoud: 5 stuks
Maak schoon als een professional met de Ecolab Rasant Micro Basic mop! Deze hoogwaardige microvezel vlakmop van 40 cm biedt een perfecte combinatie van reinheid, duurzaamheid en gebruiksgemak. Dankzij het volledig microvezelpluche oppervlak wordt vuil en stof moeiteloos verwijderd, terwijl de zeer gelijkmatige bevochtiging zorgt voor een streeploos resultaat.
Two-tone microvezel vlakmop met een zachte en iets stuggere microvezel, die samen ook oppervlakken met een licht relief goed reinigen. Vraagt weinig vocht en past op trapeziumvormige velcro-vlakmophouders van 41cm. De Hygyen microvezel vlakmop wordt klamvochtig gebruikt.
Microvezel vlakmop van de Allure lijn van Wecoline, 45 cm breed in een verpakking van 5 stuks. Maak bij gebruik de mop klamvochtig met schoon water chemie is niet vereist. Na gebruik machinaal wassen met een conventioneel wasmiddel zonder wasverzachter. De Allure vlakmop is 300-350 keer uitwasbaar en kan men met 150-170ml water zo'n 30-35M2 de vloer reinigen.