Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Het Master Lock programmeerbare combinatiehangslot heeft een 30 mm breed metalen huis voor duurzaamheid. De handgreep met een diameter van 5 mm en 22 mm hoog is gemaakt van staal voor een betere weerstand tegen snijden en zagen. Het 3-cijferige combinatiebeveiligingssysteem biedt sleutelloos gemak. Het gedrukte waarschuwingspatroon zorgt voor een eenvoudigere identificatie van het hangslot.
Het Master Lock programmeerbare combinatiehangslot heeft een 30 mm breed metalen huis voor duurzaamheid. De handgreep met een diameter van 5 mm en 22 mm hoog is gemaakt van staal voor een betere weerstand tegen snijden en zagen. Het 3-cijferige combinatiebeveiligingssysteem biedt sleutelloos gemak. Het gedrukte patroon zorgt voor een eenvoudigere identificatie van het hangslot.
Het Master Lock programmeerbare combinatiehangslot heeft een 30 mm breed metalen huis voor duurzaamheid. De handgreep met een diameter van 5 mm en 22 mm hoog is gemaakt van staal voor een betere weerstand tegen snijden en zagen. Het 3-cijferige combinatiebeveiligingssysteem biedt sleutelloos gemak. Het gedrukte Rock patroon zorgt voor een eenvoudigere identificatie van het hangslot.