Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De Quantore Showtas A4 met een extra stevige dikte van 0,11mm is jouw betrouwbare partner voor het professioneel presenteren en langdurig bewaren van documenten. Deze gladde showtas is vervaardigd uit hoogwaardig polypropyleen en biedt optimale bescherming tegen vouwen, vuil en verkleuring. Dankzij de copysafe-eigenschap blijven afdrukken perfect intact, zelfs bij langdurig gebruik. Je documenten schuif je snel en eenvoudig in via de open bovenzi
Opvallende Maxi A4 showtas van topkwaliteit voor het onderweg beschermen van documenten en het ordenen van papieren op het werk en thuis. De meervoudig geperforeerde strip zorgt voor het eenvoudig opbergen van documenten in ringbanden en ordners. Gemaakt van 90% gerecycled plastic (extern gecontroleerd en gecertificeerd door UL) en 100% recyclebaar. Deze sterke en praktische doorzichtige plastic showtas past perfect bij andere producten uit het
A3 showtas van topkwaliteit voor het onderweg beschermen van documenten en het ordenen van papieren op het werk en thuis. De meervoudig geperforeerde strip zorgt voor het eenvoudig opbergen van documenten in ringbanden en ordners. Gemaakt van 90% (pre-consumer) gerecycled plastic (extern gecontroleerd en gecertificeerd door UL) en 100% recyclebaar. Deze sterke en praktische doorzichtige plastic showtas past perfect bij andere producten uit het L
Met de Quantore Showtas A4 berg jij jouw documenten niet alleen netjes, maar ook duurzaam en professioneel op. Dankzij het gladde polypropyleen met een dikte van 0,08mm blijven je papieren goed beschermd, terwijl de transparante structuur ervoor zorgt dat alles duidelijk leesbaar blijft. De copysafe-eigenschap voorkomt vervaging of vastkleven van printjes – zelfs na langdurig gebruik. Je schuift je documenten moeiteloos in via de open bovenzijde
Voor het praktisch opbergen en presenteren van uw documenten zijn de geperforeerde showtassen van Q-Connect een ideale oplossing. De A4 showtassen zijn gemaakt uit duurzaam polypropyleen materiaal en hebben een dikte van 80 micron. Uw inhoud is gelijk zichtbaar door de heldere afwerking.
Geschikt in nagenoeg iedere ringband door de 11-gaats perforatie en een gemakkelijke toegang door de open bovenkant.
Opvallende Maxi A4 showtas van topkwaliteit voor het onderweg beschermen van documenten en het ordenen van papieren op het werk en thuis. De meervoudig geperforeerde strip zorgt voor het eenvoudig opbergen van documenten in ringbanden en ordners. Gemaakt van 90% gerecycled plastic (extern gecontroleerd en gecertificeerd door UL) en 100% recyclebaar. Deze sterke en praktische doorzichtige plastic showtas past perfect bij andere producten uit het
Voor het praktisch opbergen en presenteren van uw documenten zijn de geperforeerde glasheldere showtassen van Q-Connect een ideale oplossing. De A4 showtassen zijn gemaakt uit duurzaam polypropyleen materiaal en hebben een dikte van 80 micron.
De showtas is ontworpen met een versterkte striprand die langdurig gebruik ondersteunt. Geschikt in nagenoeg iedere ringband door de 11-gaats perforatie en een gemakkelijke toegang door de open boven- en
Voor het praktisch opbergen en presenteren van uw documenten zijn de geperforeerde gekorrelde showtassen van Q-Connect een ideale oplossing. De A4 showtassen zijn gemaakt uit duurzaam polypropyleen materiaal en hebben een dikte van 60 micron.
De showtas is ontworpen met een versterkte striprand die langdurig gebruik ondersteunt. Geschikt in nagenoeg iedere ringband door de 11-gaats perforatie en een gemakkelijke toegang door de open bovenkant.
Bescherm en presenteer uw documenten met deze showtassen A4. Deze transparante insteekhoezen zijn ideaal voor dagelijks gebruik op kantoor, op school of thuis.
Kenmerken:
Presenteer uw documenten op hun best met de showtassen A4 glashelder van Office Products. Deze transparante insteekhoezen bieden uitstekende bescherming en optimale zichtbaarheid voor al uw papieren.
Kenmerken:
Transparante geperforeerde hoes van premium kwaliteit. Gemaakt van ten minste 95% gerecycled plastic.
Voor het praktisch opbergen en presenteren van uw documenten zijn de geperforeerde gekorrelde showtassen van Q-Connect een ideale oplossing. De A4 showtassen zijn gemaakt uit duurzaam polypropyleen materiaal en hebben een dikte van 80 micron.
De showtas is ontworpen met een versterkte striprand die langdurig gebruik ondersteunt. Geschikt in nagenoeg iedere ringband door de 11-gaats perforatie en een gemakkelijke toegang door de open boven- en z
Seco showtas A4 50 micron helder reliëf, 11-gaats met versterkte rug met de opening bovenaan. Kopieer veilig zodat de afdruk niet loskomt. 100% duurzaam afbreekbaar, volledig recyclebaar en gemaakt van 60% gerecycled materiaal, veganistisch, zuurvrij en milieuvriendelijk verpakt. Pak 100. 50 micron.
Voor het praktisch opbergen en presenteren van uw documenten zijn de geperforeerde showtassen van Q-Connect een ideale oplossing. De A4 showtassen zijn gemaakt uit duurzaam polypropyleen materiaal en hebben een dikte van 50 micron. Uw inhoud is gelijk zichtbaar door de heldere afwerking.
Geschikt in nagenoeg iedere ringband door de 11-gaats perforatie en een gemakkelijke toegang door de open bovenkant.
Standaard kwaliteit Kangaro showtas van PP 80 micron, geschikt voor formaat A3, generfde uitvoering, copysafe en antistatisch. De ponsgaten zijn met een witte strook versterkt. 11-gaats. Liggend model. Verpakt per 10 stuks. Zuurvrij.
Organiseer en bescherm jouw belangrijke documenten met deze Showtassen in A4-formaat! Gemaakt van stevige 45-micron kunststof, bieden deze tassen een optimale combinatie van helderheid en duurzaamheid. Perfect voor presentaties, rapporten, of het archiveren van belangrijke papieren.
Dankzij de transparante afwerking kun je jouw documenten gemakkelijk inzien zonder ze uit de hoes te hoeven halen. De universele 11-gaats perforatie zorgt ervoor d