Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Tony’s Chocolonely Schoenletter S melk karamel zeezout – 90 gram
Vier Sinterklaas met de populaire zoet-zoute smaak van Tony’s Chocolonely melk karamel zeezout in een feestelijke schoenletter. Deze chocoladeletterreep is gemaakt van Belgische melkchocolade met 10% karamelstukjes en 0,5% zeezout. De romige chocolade, knapperige karamel en het subtiele zoutaccent zorgen samen voor de kenmerkende smaakcombinatie van Tony’s Chocolonely.
De reep
Tony’s Chocolonely Filled melkchocolade praline hazelnoot crunch – 127 gram
De Tony’s Chocolonely Filled melkchocolade praline hazelnoot crunch combineert romige Belgische melkchocolade met een zachte hazelnootpralinévulling en knapperige gekaramelliseerde hazelnootstukjes. De combinatie van de stevige, chunky chocoladelaag en de zachte en crunchy vulling zorgt voor verschillende texturen in iedere hap. Heerlijk als tussendoortje, bij koffie o
Australian chocoladeletter S melk karamel zeezout – 190 gram
Geniet tijdens Sinterklaas van de onweerstaanbare combinatie van romige melkchocolade, krokante karamel en zeezout met deze luxe Australian chocoladeletter S. De zachte en volle smaak van melkchocolade wordt gecombineerd met een knapperige karamel-zeezouttopping. Het subtiele zoutaccent vormt een smaakvol contrast met de zoete chocolade en karamel.
Deze royale chocoladeletter van