Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Microvezelmop, ideaal voor gebruik met de VersaPlus Tool. Deze mop is uitermate geschikt voor het snel en grondig reinigen van gladde vloeroppervlakken. Door gebruik te maken van deze microvezelmop, is uw vloer ook weer snel droog en toegankelijk voor het loopverkeer.
De Standard Dry Mop wordt zorgvuldig vervaardigd uit hoogkwalitatieve materialen om een perfect reinigingsresultaat te garanderen. Alle moppen hebben een lage oppervlakteweerstand met een hoog vuilabsorberend vermogen. Dit zorgt voor een hoog rendement/M2 en een minimale belasting voor de gebruiker.
TASKI JM Ultra HD Damp Mop 10st - 40 cm - Rood - Microvezel mop voor klamvochtig gebruik
Een unieke mop gemaakt van gepatenteerde microvezel voor de klamvochtige reiniging. De prestaties zijn onderzocht en aantoonbaar met een wetenschappelijk rapport. Iedere TASKI JM Ultra HD Damp Mop is zorgvuldig vervaardigd uit hoogwaardige materialen om een perfect reinigingsresultaat te garanderen. Alle moppen hebben een lage oppervlakteweerstand met een
De Standard Damp Mop is speciaal ontwikkeld voor het klamvochtig moppen van gladde vloeren die regelmatig worden gereinigd en een hoge hygienegraad vereisen. Deze microvezel mop laat een schoon en droog oppervlak na en verwijdert meer bacterien, stof en vuil dan traditionele reinigingsmethoden. 80Proc polyester, 20Proc polyamide, chloorbestendig. De moppen kunnen tot 300 keer gewassen worden.
De Standard Damp Mop HD is speciaal ontwikkeld voor het direct moppen van gladde vloeren of vloeren die een lichte structuur vertonen, met een normale tot hoge vervuilingsgraad. Dankzij de gesloten franjes houdt deze mop de grootste vuildeeltjes vast. De microvezels laten toe om meer vuil en vet te verwijderen dan bij traditionele vezels. 48Proc polyester, 26Proc microvezel, 26Proc katoen.