Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
HF2 Ringband A4 4-rings – 16 mm, transparant/wit
De HF2 ringband A4 4-rings transparant/wit is een praktische en lichte ringmap voor het overzichtelijk bewaren, ordenen en presenteren van A4-documenten. Deze ringband is gemaakt van transparant polypropyleen, waardoor de map een nette, moderne en frisse uitstraling heeft. Dankzij het heldere materiaal is deze ringband ideaal voor dagelijks gebruik op kantoor, op school, thuis of in een administ
Esselte Ringband A4 4-rings – 25 mm, PP, geel
De Esselte ringband A4 4-rings 25 mm geel is een degelijke en praktische ringmap voor het compact opbergen, ordenen en archiveren van geperforeerde documenten. Deze stevige A4 ringband is ideaal voor dagelijks gebruik op kantoor, op school, thuis of in administratieve omgevingen. Dankzij de opvallende VIVIDA gele uitvoering geeft de map uw documenten een frisse, herkenbare en professionele uitstral
Leitz WOW Ringband A4 4-rings – 25 mm D-mechaniek, karton, wit
De Leitz WOW ringband A4 4-rings wit is een stijlvolle en hoogwaardige ringmap voor het professioneel bewaren, ordenen en presenteren van A4-documenten. Het opvallende geometrische patroon, de glanzende gelamineerde afwerking en de frisse witte WOW-uitvoering zorgen voor een moderne, representatieve uitstraling op kantoor, thuis of tijdens presentaties.
Deze A4 ringband is voorz
Kangaro ringband 2-rings, A4 formaat. Vervaardigd van PP. Het 2-rings O-mechaniek heeft een capaciteit van 16 mm en is geklonken in de rug. Kleur blauw
Kangaro ringband 23-rings, A4 formaat. Vervaardigd van 1,2mm PP. Het 23-rings O-mechaniek met een capaciteit van 25mm is geklonken in de rug. Kleur rood.
Q-Connect gekleurde matte polypropyleen ringband met 23 mm rug. Slijtvaste, lichtgewicht, afveegbare ringbanden met een ondoorzichtige, matte afwerking. Kenmerken zijn onder meer een O-ringmechanisme van 2x 16 mm dat gemakkelijk opent en sluit, en een ruglabel. Kleur - Donkerblauw.
Soepel en stevig polypropyleen voor een intensief gebruik. Rugetiket voor een gemakkelijke identificatie van uw dossiers. A4-formaat, geschikt voor het klasseren van geperforeerde bladen, insteekhoezen en A4-tussenbladen.
Specificaties:
Q-Connect Gekleurde matte polypropyleen ringband met 33 mm rug. Slijtvaste, lichtgewicht, afveegbare ringbanden met een ondoorzichtige, matte afwerking. Kenmerken omvatten een 4x 25 mm O-ringmechanisme dat gemakkelijk opent en sluit en een ruglabel. Kleur: mat helder.
Q-Connect gekleurde matte polypropyleen ringband met 23 mm rug. Slijtvaste, lichtgewicht, afveegbare ringbanden met een ondoorzichtige, matte afwerking. Kenmerken zijn onder meer een O-ringmechanisme van 2x 16 mm dat gemakkelijk opent en sluit, en een ruglabel. Kleur - mat transparant wit.
Ringband SMOOTH. Formaat A4 met 4-rings O-mechaniek. Inclusief 50 vel 90 grams gelinieerd papier met kantlijn en 6 kartonnen tabs. De ringband kan met elastiek worden gesloten. Voorzien van soft-touch laminering en relief glossy spot UV coating. Een reeks artikelen waarbij de aanraking het verschil maakt. De inkten en speciale afwerkingen van de kaften geven een zacht gevoel. Raak ze aan en voel het verschil! Aantal 8 stuks in 2x 4 dessins.
Q-Connect Gekleurde matte polypropyleen ringband met 33 mm rug. Slijtvaste, lichtgewicht, afveegbare ringbanden met een ondoorzichtige, matte afwerking. Kenmerken zijn onder meer een O-ringmechanisme van 2x 25 mm dat gemakkelijk opent en sluit, en een ruglabel. Kleur - Matblauw.
De ringband A4 van Foldersys heeft een 2-rings mechaniek van 16mm en maakt het eenvoudig om geperforeerde papieren veilig te bewaren of mee te nemen. Het stevige en duurzame kunststof zorgt voor langdurig gebruik. Ideaal voor intensief gebruik op kantoor, thuis of onderweg.
De ringband in A4 formaat van Rapesco is voorzien van een 2-rings mechaniek met een diameter van 25mm. De ordner heeft een hoge capaciteit en is geschikt voor een maximale papiermaat A4. Dankzij de compacte en ruimtebesparende afmetingen van de rug kunnen er veel ringbanden naast elkaar staan, ook in kleinere kasten. Geleverd in een assorti kleur met een transparant vak op de rug om de inhoud duidelijk te markeren. De verschillende kleuren geven
Q-Connect Gekleurde matte polypropyleen ringband met 33 mm rug. Slijtvaste, lichtgewicht, afveegbare ringbanden met een ondoorzichtige, matte afwerking. Kenmerken zijn onder meer een O-ringmechanisme van 2x 25 mm dat gemakkelijk opent en sluit, en een ruglabel. Kleur - Matrood.
Q-Connect Gekleurde matte polypropyleen ringband met 33 mm rug. Slijtvaste, lichtgewicht, afveegbare ringbanden met een ondoorzichtige, matte afwerking. Kenmerken zijn onder meer een O-ringmechanisme van 2x 25 mm dat gemakkelijk opent en sluit, en een ruglabel. Kleur - Matgroen.