Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De Cofra Building veiligheidsschoen is uitgevoerd in waterafstotend geprint leer, met ademende synthetische buitenvoering en binnenvoering van 100% polyamide textielstof. Deze slijtvaste werkschoenen hebben een goed ademend en absorberend vermogen, zodat u de hele dag comfortabel en veilig kunt werken.
Specificaties:
Deze halfhoge veiligheidsschoen, 768531 Sander van Elten , is gemaakt van gehydrofobeerd microvezel Fashmo®/ gehydrofobeerd CORDURA® en geheel ledervrij. Deze schoen sluit door middel van BOA® sluitsysteem, een draaiknop waarmee je de veters vaster draait en dat met een eenvoudige klik weer los laat.
De Haix Trekker Pro 2.0 S3 veiligheidsschoenen combineren maximale veiligheid met comfort en duurzaamheid. Deze stevige werkschoenen zijn speciaal ontworpen voor professionals die dagelijks onder zware omstandigheden werken, zoals in de bouw, logistiek, industrie of bos- en natuurbeheer.
Comfortabel sluitsysteem, volumineuze pasvorm en een attractief design: dit zijn de kenmerken van de SENEX BOA® ESD S3S. De lage veiligheidsschoen van de Safeguard-serie heeft een ESD-certificering en kan daarom ook in elektrostatisch gevoelige gebieden worden gebruikt.
Het bovenmateriaal bestaat uit CORDURA© en gehydrofobeerd microvezel, wat de S3S lage veiligheidsschoen robuust en sterk maakt. Met het BOA® Fit System kan de schoen met één h
Sixton Peak CUBAN HIGH 91370-01
De Sixton Peak Cuban High werkschoenen uit de Ritmo-lijn hebben een S3 SRC veiligheidsnormering. Deze werkschoenen hebben een veiligheidsneus van ALU-SXT Aluminium en een upper gemaakt van microfiber suède. Deze upper heeft een waterafstotende coating en is ademend, soepel, lichtgewicht, duurzaam en onderhoudsvrij. Verder beschikken de werkschoenen over een Airplus 3D - Dual Micro voering. Deze voering is ademend
Onze meest duurzame en comfortabele hoge lasschoen met de allerbeste bescherming. Het BOA® Fit-systeem zorgt voor een perfecte pasvorm. Afgedekt met PU-gecoat leer voor extra bescherming. Speciaal behandeld leer met hittebestendig para-aramide garen in de naden beschermt 30 minuten tot max. 400°C/752°F. De olie- en hittebestendige nitriel buitenzool biedt uitstekende grip. De JALAS® composiet veiligheidsneus en inlegzool met stalen perforatiebesc
Grisport 773L hoge veiligheidsschoenen S3 – SRC – HRO – zwart
De Grisport 773L is een hoge S3 veiligheidsschoen voor professioneel gebruik in onder andere bouw, constructie, metaal, transport, agrarische sector en magazijnen. Het leren bovenwerk wordt gecombineerd met een stalen veiligheidsneus en stalen tussenzool. De verstevigde hiel biedt extra ondersteuning en de Cambrelle® voering draagt bij aan het draagcomfort.
De sterke PU/nitril lo
De Extrapoint veiligheidsschoen is een anti transpirerende sneaker, comfortabel en vrij licht van gewicht (voor een hoog model). Deze ademende S3S-veiligheidssneaker heeft een binnen- en buitenvoering van zeer ademende stof.
Specificaties: