Digitus Fiber Optic Patch Cord 2m

€ 6,04
per stuk excl. BTW
€ 7,31 incl. 21% BTW
Aantal in winkelwagen : 0
Voorraadartikel, geleverd binnen 1 à 2 werkdagen.
Actuele voorraad: 20
Glasvezel patchkabel, duplex, LC naar LC SM OS2 09/125 µ, 2 m
Toekomstgerichte standaarden en hoogwaardige kwaliteit voor uw netwerk.

  • De glasvezelnetwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare glasvezelklassen en connectorcombinaties - elke kabel is afzonderlijk verpakt en bevat een meetprotocol.
  • Elke patchkabel bevat elk één vezel voor de voor- en retourkanalen, evenals een connector met keramische ferrule en tweekleurige knikbeschermingsdoorvoertules voor duidelijke vezelidentificatie.
  • Standaard zijn de Ethernet LAN-kabels verkrijgbaar met LC-, SC- of ST-connectoren - door de verschillende connectorcombinaties zijn geen adapters nodig.
  • Tweevezelige, optische datalinks van categorie OS2 bereiken bandbreedtes tot 10 gigabit per seconde als de totale kabellengte niet meer dan 40 kilometer bedraagt.
  • Om de volledige bandbreedte te bereiken, moeten alle componenten van de totale lijn (SFP-modules, switches, ...) de bandbreedte ondersteunen en technisch foutloos worden geïnstalleerd.
  • Het materiaal van de glasvezelmantel is halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 (LSZH) en vlamvertragend volgens de IEC / EN 60332-1-2 norm.
Glasvezel patchkabel, duplex, LC naar LC, SM OS2 09/125 µ, 2 m

Technische details
  • Duplexkabel
  • LSOH
  • Stekker met keramische ferrule
  • Kabeldiameter 3 mm
  • Individueel verpakt met meetrapport
  • Kap: één kleur
  • Kleur kabel: geel
  • Aansluiting 1: LC
  • Aansluiting 2: LC
  • Vezeldiameter: 9 / 125µ
  • Kabeltype: I-VH 2E9 / 125µ
  • Vezelklasse: OS2
  • Type: Singlemode
  • Assortiment: Glasvezel patchkabels
  • Lengte: 2 m
  • Verpakking: DIGITUS polybag
Stel een vraag over dit artikel of vraag een prijsopgave aan voor grote aantallen.
× Zie winkelwagen voor totaalprijs. De berekende verzendkosten zijn afhankelijk van het orderbedrag.
Adviesprijs excl. 21% BTW € 7,85
Prijs excl. 21% BTW € 6,04
Prijs incl. 21% BTW € 7,31
Verpakking Stuk
Actuele voorraad 20
Laatst bijgewerkt 16-09-2021
Productcode ING-2911668
Merk Digitus
EAN-code 4016032248927
OEM-code DK-2933-02

Product reviews

Er zijn nog geen gedeelde ervaringen voor dit artikel.

Uw ervaring met dit artikel zelf delen?