Digitus mini GBIC (SFP) module met DDM-functie

Korting vanaf aankoop 2 eenheden, zie prijsoverzicht
Vanaf € 48,83 excl. BTW bij aankoop van minimaal 2 eenheden
€ 49,27
per stuk excl. BTW
€ 59,62 incl. 21% BTW
Aantal in winkelwagen : 0
Dit artikel is waarschijnlijk weer uit voorraad leverbaar vanaf 05-10-2021
10G SFP + module, enkele modus, DDM LC duplex-connector, 1310nm, tot 10km
De plug-and-play glasvezelverbinding

  • De plug & play glasvezelverbinding maakt een snelle installatie mogelijk
  • Verzendt gegevens in hoge kwaliteit en biedt ook maximale betrouwbaarheid
  • Afstand tot 10 km met een maximale datasnelheid van 10 Gbps
  • Bedrijfstemperatuur: 0 ° C ~ 70 ° C
De DIGITUS® Mini GBIC (SFP) transceivermodules bieden de hoogste kwaliteit en betrouwbaarheid. Van switch naar switch, converter naar switch, converter naar converter of andere, uitgebreide toepassingsmogelijkheden: de grote verscheidenheid aan DIGITUS®-modules stelt u in staat om de glasvezeltechnologie flexibel toe te passen. Naleving van de MSA-standaard (Multi Source Agreement) zorgt voor compatibiliteit met externe fabrikanten.

Technische details
  • Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module
  • Compatibel met de volgende fabrikanten: Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Intellinet, KTI Networks, Level One, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE, Avaya, Mikrotik, ENTERASYS, FINISAR , FORCE 10, RIVERSTONE, Fortinet
  • Ondersteunt DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
  • Hoge kwaliteit en maximale betrouwbaarheid
  • Maximale datasnelheid van 10 Gbps
  • Voldoet aan de IEEE802.3ae 10 Gigabit-standaard
  • Klasse 1 laserproduct volgens EN 60825-1
  • Eenvoudige plug-and-play-installatie
  • Compatibel met MSA (Multi Source Agreement)
  • Hot-pluggable
  • Aansluiting: 1x LC Duplex
  • Golflengte: 1310 nm
  • Zendvermogen: minimaal -8 dBm, maximaal -0,5 dBm
  • Ontvangstgevoeligheid: minimaal -12,5 dBm
  • Voor een afstand tot 10km
  • Veilig snelontgrendelingsmechanisme
  • Bedrijfstemperatuur: 0 ° C ~ 70 ° C
  • Transmissiemethode: unidirectioneel
  • Fabrikant Compatibiliteit: Universeel (MSA)
  • Aansluiting: LC
  • DDM-ondersteuning: ja
  • Afstand (km): 10
  • Modus: Singlemode
  • Ethernet-snelheid: 10 Gigabit
  • Golflengte: 1310 nm
leveringsomvang
  • SFP-module
× Zie winkelwagen voor totaalprijs. De berekende verzendkosten zijn afhankelijk van het orderbedrag.
Adviesprijs excl. 21% BTW € 64,50
Prijs excl. 21% BTW € 49,27
Prijs incl. 21% BTW € 59,62
Verpakking Stuk
Productcode ING-2912178
Merk Digitus
OEM-code DN-81201
Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden*
Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
2 en meer€ 48,83€ 59,08
* De korting wordt automatisch doorberekend

Product reviews

Er zijn nog geen gedeelde ervaringen voor dit artikel.

Uw ervaring met dit artikel zelf delen?