Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
eSUN Filament ABS+ voor 3D printer; ABS-filament met verbeterde mechanische eigenschappen 1,75mm Zwart 2500g
Vergeleken met traditioneel ABS heeft eSUN ABS+ betere mechanische eigenschappen, minder geur en minder krimp.Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 35,79 |
| Prijs excl. BTW | € 26,95 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 32,61 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-109866440275 |
| Merk | Esun |
| EAN-code | 6922572266117 |
| OEM-code | ABS+175B2.5 |
| Afmetingen (mm) | 1,75mm, 2.5kg |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 2.5kg |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | ABS+ |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 26,95 | € 32,61 | |
| 2 t/m 3 | € 26,62 | € 32,21 | 1.22% |
| 4 t/m 5 | € 26,29 | € 31,81 | 2.45% |
| 6 en meer | € 26,13 | € 31,62 | 3.04% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |