Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
eSUN Filament ABS+ voor 3D printer; ABS-filament met verbeterde mechanische eigenschappen 1,75mm Bruin 1000g
Vergeleken met traditioneel ABS heeft eSUN ABS+ betere mechanische eigenschappen, minder geur en minder krimp.Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 14,89 |
| Prijs excl. BTW | € 11,37 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 13,76 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-109866440041 |
| Merk | Esun |
| EAN-code | 6922572229198 |
| OEM-code | ABS+P175C1 |
| Afmetingen (mm) | 1,75mm |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 1kg |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | ABS+ |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 3 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 t/m 2 | € 11,37 | € 13,76 | |
| 3 t/m 4 | € 11,23 | € 13,59 | 1.23% |
| 5 t/m 8 | € 11,10 | € 13,43 | 2.37% |
| 9 t/m 13 | € 10,96 | € 13,26 | 3.61% |
| 14 en meer | € 10,89 | € 13,18 | 4.22% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |