Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 37,79 |
| Prijs excl. BTW | € 28,58 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 34,58 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 26 |
| Laatst bijgewerkt | 03-03-2026 |
| Productcode | D-109866440329 |
| Merk | Esun |
| EAN-code | 6922572206434 |
| OEM-code | EABS-CF-P175AU1 |
| Afmetingen (mm) | 1,75mm |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 1kg |
| Kleur | Blauw |
| Type | eABS-CF |
| Uitvoering | ABS |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 28,58 | € 34,58 | |
| 2 t/m 3 | € 28,23 | € 34,16 | 1.22% |
| 4 t/m 5 | € 27,88 | € 33,73 | 2.45% |
| 6 en meer | € 27,70 | € 33,52 | 3.08% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |