Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 32,79 |
| Prijs excl. BTW | € 24,71 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 29,90 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-109866440319 |
| Merk | Esun |
| EAN-code | 6922572206359 |
| OEM-code | EABS-GF-P175G1 |
| Afmetingen (mm) | 1,75mm |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 1kg |
| Kleur | Groen |
| Type | eABS-GF |
| Uitvoering | ABS |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 24,71 | € 29,90 | |
| 2 t/m 3 | € 24,41 | € 29,54 | 1.21% |
| 4 t/m 6 | € 24,10 | € 29,16 | 2.47% |
| 7 en meer | € 23,95 | € 28,98 | 3.08% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |