Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
3D filament EABS-HT 1,75mm FIRE ENGINE Rood 1kg
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 27,79 |
| Prijs excl. BTW | € 20,87 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 25,25 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-109866440342 |
| Merk | Esun |
| EAN-code | 6922572206878 |
| OEM-code | EABS-HT-P175FR1 |
| Afmetingen (mm) | 1,75mm |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 1kg |
| Kleur | Rood |
| Type | eABS-HT |
| Uitvoering | ABS |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 20,87 | € 25,25 | |
| 2 | € 20,62 | € 24,95 | 1.20% |
| 3 t/m 4 | € 20,36 | € 24,64 | 2.44% |
| 5 t/m 7 | € 20,11 | € 24,33 | 3.64% |
| 8 en meer | € 19,99 | € 24,19 | 4.22% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |