Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Doos van 100 blad, ft A4. Voor kopieermachines, laser- en inkjetprinters.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 53,93 |
| Prijs excl. BTW | € 27,98 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 33,86 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 8 |
| Laatst bijgewerkt | 30-04-2026 |
| Productcode | SP-11835A |
| Merk | Apli |
| EAN-code | 8410782118350 |
| OEM-code | 11835A |
| Aantal per vel | 24 |
| Afmetingen (mm) | 70x37 mm |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Blauw |
| Lijmsoort | Permanent |
| Materiaal | Papier |
| Printer type | Inkjet, Laser |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 27,98 | € 33,86 | |
| 2 t/m 4 | € 27,74 | € 33,57 | 0.86% |
| 5 en meer | € 27,51 | € 33,29 | 1.68% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |