Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,99 |
| Prijs excl. BTW | € 0,70 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 4,23 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 29 |
| Laatst bijgewerkt | 27-05-2026 |
| Productcode | SP-11902V |
| Merk | Agipa |
| EAN-code | 3270241118414 |
| OEM-code | 11902V |
| Aantal per vel | 28 |
| Afmetingen (mm) | 15 mm |
| Kleur | Groen |
| Lijmsoort | Permanent |
| Materiaal | Papier |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 0,70 per stuk | € 0,85 per stuk | |
| 10 t/m 15 | € 0,67 per stuk | € 0,81 per stuk | 4.29% |
| 20 t/m 35 | € 0,66 per stuk | € 0,80 per stuk | 5.71% |
| 40 t/m 135 | € 0,64 per stuk | € 0,77 per stuk | 8.57% |
| 140 en meer | € 0,63 per stuk | € 0,76 per stuk | 10.00% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |