Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 17,79 |
| Prijs excl. BTW | € 13,43 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 16,25 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 36 |
| Laatst bijgewerkt | 23-04-2026 |
| Productcode | D-109751440004 |
| Merk | Flashforge |
| EAN-code | 6970152952615 |
| OEM-code | AO1 |
| Afmetingen (mm) | 1,75mm |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 1kg |
| Kleur | Oranje |
| Uitvoering | ABS |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 13,43 | € 16,25 | |
| 2 t/m 3 | € 13,27 | € 16,06 | 1.19% |
| 4 t/m 6 | € 13,10 | € 15,85 | 2.46% |
| 7 t/m 11 | € 12,94 | € 15,66 | 3.65% |
| 12 en meer | € 12,86 | € 15,56 | 4.24% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |