Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 6,01 |
| Prijs excl. BTW | € 3,24 |
| Prijs incl. 21% BTW per 4 | € 15,68 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 4 |
| Actuele voorraad | 359 |
| Laatst bijgewerkt | 15-05-2026 |
| Productcode | SP-173956A |
| Merk | Dove |
| EAN-code | |
| OEM-code | 173956A |
| Inhoud (ml) | 250 ml |
| Uitvoering | Flacon |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 8 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 4 | € 3,24 per stuk | € 3,92 per stuk | |
| 8 t/m 12 | € 3,19 per stuk | € 3,86 per stuk | 1.54% |
| 16 t/m 36 | € 3,16 per stuk | € 3,82 per stuk | 2.47% |
| 40 en meer | € 3,13 per stuk | € 3,79 per stuk | 3.40% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |