Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
A6DE5A HP plotter papier 24" (610mm) 45,7meter helder wit 90gr 4 stuks
Specificaties:Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 105,00 |
| Prijs excl. BTW | € 81,00 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 98,01 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-803025440148 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412028492 |
| OEM-code | A6DE5A |
| Breedte (mm) | 610 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Printer type | Inkjet |
| Type | A6DE5A |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 81,00 | € 98,01 | |
| 2 en meer | € 80,01 | € 96,81 | 1.22% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |