Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
A6DF0A HP plotter papier 42" (1067mm) 45,7meter wit 80gr 2 stuks
Specificaties:Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 55,50 |
| Prijs excl. BTW | € 42,46 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 51,38 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-803025440153 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412028546 |
| OEM-code | A6DF0A |
| Breedte (mm) | 1067 mm |
| Gewicht | 80 gram |
| Printer type | Inkjet |
| Type | A6DF0A |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 42,46 | € 51,38 | |
| 2 | € 41,95 | € 50,76 | 1.20% |
| 3 en meer | € 41,44 | € 50,14 | 2.40% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |