Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
C2T53A HP POLYPROPYLENE ROLL (2) 36" 914MMX22,9M PREMIUM MATTE 2 Rol
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 234,00 |
| Prijs excl. BTW | € 180,65 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 218,59 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-806025440059 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412013405 |
| OEM-code | C2T53A |
| Breedte (mm) | 914 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Materiaal | Coated |
| Type | C2T53A |
| Uitvoering | Mat |