Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Realiseer scherpe en professionele grootformaat prints met het HP Coated Paper Roll 36 inch (C6980A). Dit helderwitte, gecoate plotterpapier is ideaal voor dagelijkse toepassingen waarbij kleurprecisie en detailweergave essentieel zijn.
Dankzij de hoogwaardige coating produceert dit papier accurate kleuren, hoge resolutie en een diep zwart contrast. Hierdoor komen zowel technische tekeningen als grafische ontwerpen optimaal tot hun recht. Het papier is bijzonder geschikt voor prints met een lage tot gemiddelde inktdichtheid.
Dit veelzijdige HP plotterpapier wordt veel gebruikt door grafisch ontwerpers, printservicebureaus en professionals binnen CAD, AEC en GIS. Ideaal voor toepassingen variërend van proefdrukken en concepten tot posters en presentaties.
Specificaties:
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 127,00 |
| Prijs excl. BTW | € 98,34 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 118,99 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 25 |
| Laatst bijgewerkt | 08-05-2026 |
| Productcode | D-803025440055 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412012781 |
| OEM-code | C6980A |
| Breedte (mm) | 914 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Type | C6980A |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 98,34 | € 118,99 | |
| 2 en meer | € 97,14 | € 117,54 | 1.22% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |