Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 167,00 |
| Prijs excl. BTW | € 128,63 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 155,64 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-806025440054 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412013047 |
| OEM-code | CH022A |
| Breedte (mm) | 610 mm |
| Duurzaamheid | Recyclebaar |
| Gewicht | 120 gram |
| Materiaal | Coated |
| Type | CH022A |
| Uitvoering | Mat |