Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 185,00 |
| Prijs excl. BTW | € 142,96 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 172,98 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-803025440092 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412013078 |
| OEM-code | CH025A |
| Breedte (mm) | 1067 mm |
| Gewicht | 120 gram |
| Materiaal | Coated |
| Type | CH025A |
| Uitvoering | Mat |