Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
D9R25A HP POLYPROPYLENE ROLL 42" 1067MMX30,5M MATTE ADHESIVE
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 169,00 |
| Prijs excl. BTW | € 131,16 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 158,70 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-806025440073 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412009804 |
| OEM-code | D9R25A |
| Breedte (mm) | 1067 mm |
| Gewicht | 95 gram |
| Materiaal | Coated |
| Type | D9R25A |
| Uitvoering | Mat |