Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
K6B78A HP Litho-realistc plotter paper
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 179,00 |
| Prijs excl. BTW | € 139,62 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 168,94 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-803025440116 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412015706 |
| OEM-code | K6B78A |
| Breedte (mm) | 914 mm |
| Gewicht | 269 gram |
| Type | K6B78A |