HP ZBook Fury G1i 16 Intel Core Ultra 9 285HX Laptop 16 Inch

€ 3.627,39
per stuk excl. BTW
€ 4.389,14 per stuk incl. 21% BTW
Aantal in winkelwagen : 0
Voorraadartikel, geleverd binnen 2 à 3 werkdagen.
Actuele voorraad: 2

Zo krachtig dat je vergeet dat het een laptop is.
Werk aan je meest complexe projecten met de HP ZBook Fury, geleverd met een CPU van desktopklasse. Met professionele graphics, enorm veel geheugen en opslag, en verbeterde AI-samenwerkingsfuncties kun je 8K-video’s bewerken, renderen in 3D of machine learning-modellen finetunen. Ervaar de prestaties van een AI-Workstation waar je ook bent.

  • Intel Core™ Ultra 9 285HX (tot 5,5 GHz met Intel Turbo Boost-technologie, 40 MB L2-cache, 24 cores, 24 threads)
  • Windows 11 Pro
  • 40,6 cm (16 inch) WUXGA-scherm
  • NVIDIA RTX™ Pro 2000 Blackwell Generation Laptop GPU (8 GB GDDR7 gereserveerd)
  • 32 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 32 GB), 1 TB PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD
  • Prestaties Mobiel werkstation Clamshell Zilver
  • Intel Core Ultra 9 285HX 2,8 GHz Aantal processorkernen: 24
  • 40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 Pixels IPS 16:10
  • 32 GB DDR5-SDRAM 5600 MHz 1 x 32 GB
  • 1 TB SSD
  • NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8 GB Intel Graphics
  • Wi-Fi 7 (802.11be) Ethernet LAN 2500 Mbit/s Bluetooth 5.4
  • Lithium-Polymeer (LiPo) 99 Wh 200 W
  • Windows 11 Pro
  • Werk overal zonder in te leveren op prestaties met Windows 11 en HP samenwerkings- en connectiviteitstechnologie. Microsoft Copilot helpt je bij het samenvatten en herschrijven van teksten, biedt slimme tips en laat je overzichtelijk werken.[8]
  • Werk zonder beperkingen vanaf elke locatie met lokale PCIe-opslag die tot 6 keer zo snel is als SATA SSD en tot 21 keer zo snel is als traditionele HDD-opslag.[5]
  • Een ongeluk zit in een klein hoekje. Daarom is ons toetsenbord voorzien van een kleine opening om gemorste vloeistof weg te laten lopen. Makkelijk schoon te maken.
  • Standaard voorzien van geavanceerde beveiligingsfuncties. Veiligheidsvoorzieningen zoals HP Sure Start, het eerste zelfherstellende BIOS, beschermen uw apparaat, en dus ook uw data en identiteit.
  • Profiteer van de hoogste prestaties[1]met een Intel®-CPU van desktopklasse[2]met maximaal 13 NPU TOPS[2]en een geïntegreerde of discrete grafische kaart.[3]Dankzij het koelsysteem dat ontworpen is om de pc koel te houden, kun je tegelijkertijd kun je gelijktijdig data visualiseren en AI-inferenties uitvoeren.
  • Profiteer van opslag[5]en geheugen[4]van desktopniveau met veel ruimte om uit te breiden. Uitbreiden is gemakkelijk dankzij tool-free toegang tot verwijderbare componenten en een ruime keus aan poorten om je belangrijkste accessoires aan te sluiten.
  • HP hecht grote waarde aan de impact die onze producten hebben op mens en milieu. Daarom is dit apparaat EPEAT® Gold-geregistreerd[6]en is de buitenste doos 100% duurzaam geproduceerd.[7]

[1]Onbeperkt in de Best Performance-modus en indien aangesloten op het lichtnet.
[2]Multi-core is ontwikkeld om de prestaties van bepaalde softwareproducten te verbeteren. Deze technologie is niet geschikt voor alle klanten of softwaretoepassingen. De prestaties en klokfrequentie zijn mede afhankelijk van de applicatieworkload en de hardware- en softwareconfiguraties. Het nummer, de merknaam en/of de naam van een Intel-product zegt niets over het prestatieniveau. Optie die bij aankoop moet worden geconfigureerd. Voor functies en software waarvoor een NPU is vereist, moet mogelijk software worden aangeschaft en is een abonnement of ondersteuning door een software- of platformleverancier vereist. Software van derden kan specifieke configuratie- of compatibiliteitsvereisten hebben. De prestaties zijn afhankelijk van het gebruik, de configuratie en andere factoren.
[3]Optie die bij aankoop moet worden geconfigureerd.
[4]Optie die bij aankoop moet worden geconfigureerd.
[5]Voor harde schijven geldt dat 1 GB = 1 miljard bytes. TB = 1 biljoen bytes. De geformatteerde capaciteit is kleiner. Tot 30 GB (voor Windows 10) is gereserveerd voor systeemherstelsoftware.
[6]Op basis van US EPEAT-registratie overeenkomstig IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Status verschilt per land. Ga naar www.epeat.net voor meer informatie.
[7]HP papier- en vezelverpakkingen voor pc’s, beeldschermen, printers en supplies voor thuis- en kantoorgebruik worden door leveranciers gerapporteerd als gerecycled of gecertificeerd met een minimum van 97% per volume zoals geverifieerd door HP. De verpakking is de doos waarin het product wordt geleverd en al het papier in de doos. Verpakkingen voor pc-accessoires en reserveonderdelen zijn niet inbegrepen.
[8]Niet alle functies zijn beschikbaar in alle edities of versies van Windows. Voor sommige systemen zijn mogelijk bijgewerkte en/of afzonderlijk aangeschafte hardware, drivers, software of BIOS-updates vereist om optimaal gebruik te kunnen maken van de functionaliteit van Windows. Windows 11 wordt automatisch bijgewerkt en deze functie is altijd ingeschakeld. Je internetprovider kan kosten in rekening brengen. Voor latere updates kunnen mogelijk aanvullende vereisten gelden. Kijk op http://www.windows.com. Voor Microsoft Copilot is Windows 11 vereist. Voor sommige functies is een NPU vereist. De timing en beschikbaarheid zijn afhankelijk van Microsoft en variëren per markt en apparaat. Voor inloggen is een Microsoft-account vereist. Als Copilot niet beschikbaar is, wordt met de Copilot-toets de zoekmachine Bing geopend. Kijk op http://aka.ms/WindowsAIFeatures.
[9]Laadt de batterij binnen 30 minuten op tot 50% als het systeem uit of in stand-bymodus staat. Netvoedingsadapter met een minimumcapaciteit van 65 watt is vereist. Zodra de batterij voor 50% is opgeladen, gaat het opladen door op normale snelheid. De oplaadtijd kan ongeveer 10% afwijken, afhankelijk van de tolerantie van het systeem.
[10]Wi-Fi 6E werkt alleen op de 6 GHz-band met een apart aan te schaffen Wi-Fi 6E-router. Openbare draadloze toegangspunten zijn beperkt beschikbaar. Wi-Fi 6E is achterwaarts compatibel met eerdere 802.11-specificaties. En is beschikbaar in landen waar Wi-Fi 6E wordt ondersteund.
[11]Windows-besturingssysteem is vereist.
Disclaimers van technische specificaties:
Niet alle functies zijn beschikbaar in alle edities of versies van Windows. Voor sommige systemen zijn mogelijk bijgewerkte en/of afzonderlijk aangeschafte hardware, drivers, software of BIOS-updates vereist om optimaal gebruik te kunnen maken van de functionaliteit van Windows. Windows wordt automatisch bijgewerkt en ingeschakeld. Een snelle internetverbinding en een Microsoft-account zijn vereist. Uw internetprovider kan kosten in rekening brengen en na verloop van tijd kunnen extra eisen van kracht worden voor updates. Kijk op http://www.windows.com.
Processorsnelheid geldt voor de maximum prestatiemodus; in batterij-optimalisatiemodus werken de processors met een lagere snelheid.
Multi-core is ontwikkeld om de prestaties van bepaalde softwareproducten te verbeteren. Niet alle klanten of softwaretoepassingen zijn gebaat bij het gebruik van deze technologie. De prestaties en klokfrequentie zijn mede afhankelijk van de toepassingsworkload en uw hardware- en softwareconfiguraties. Het nummer, de merknaam en/of de naam van een Intel-product zegt niets over het prestatieniveau.
De beschikbaarheid varieert per land. De 150 W netvoedingsadapter is alleen beschikbaar met discrete graphics.
Multi-core is ontwikkeld om de prestaties van bepaalde softwareproducten te verbeteren. Niet alle klanten of softwaretoepassingen zijn gebaat bij het gebruik van deze technologie. De prestaties en klokfrequentie zijn mede afhankelijk van de applicatieworkload en je hardware- en softwareconfiguraties. Het nummer, de merknaam en/of de naam van een Intel-product zegt niets over het prestatieniveau.
De prestaties van Intel Turbo Boost zijn afhankelijk van de hardware, de software en de systeemconfiguratie. Kijk voor meer informatie op http://www.intel.com/technology/turboboost/.
Een draadloos toegangspunt en internetservice zijn vereist en moeten apart worden aangeschaft. Openbare draadloze toegangspunten zijn beperkt beschikbaar. Voor de functionaliteit van Wi-Fi 7 (802.11BE) zijn een Windows 11-besturingssysteem, een compatibele processor en een apart aan te schaffen Wi-Fi 7-router vereist die achterwaartse compatibiliteit met eerdere 802.11-specificaties ondersteunen. Alleen beschikbaar in landen waar Wi-Fi 7 wordt ondersteund. De specificatie voor 802.11BE is een voorlopige specificatie en is nog niet definitief. Indien de definitieve specificatie verschilt van de voorlopige specificatie, kan dit gevolgen hebben voor de communicatie van het apparaat met andere 802.11BE-apparaten.
De HP 5G-module is optioneel en moet in de fabriek worden geconfigureerd. De module is ontworpen voor 5G NR NSA-netwerken (niet-standalone) voor wanneer telecombedrijven ENDC implementeren met zowel 100 MHz aan 5G NR- en LTE-kanaalbandbreedte, met 256QAM 4x4 zoals gedefinieerd door 3GPP. Voor de module zijn activering en een afzonderlijk aan te schaffen servicecontract vereist. Informeer bij je serviceprovider naar de dekking en beschikbaarheid in jouw omgeving. De verbindings-, upload- en downloadsnelheden voor data kunnen variëren afhankelijk van het netwerk, de locatie, omgeving, netwerkcapaciteit en andere factoren. Achterwaarts compatibel met 4G LTE- en 3G HSPA-technologie. Volgens planning is de 5G-module beschikbaar in bepaalde platforms en bepaalde landen waar 5G door het telecombedrijf wordt ondersteund.
Met HP Sure View of een touchscreen zal de werkelijke helderheid lager zijn.
Zowel UMA- als Discrete-configuraties ondersteunen 3 onafhankelijke displays indien deze zijn aangesloten op het HP UltraSlim-dockingstation (apart verkocht) - Max. resolutie = 2,5K bij 60 Hz (DP1) en 2,5K bij 60 Hz (DP2) en FHD (VGA), en ondersteunen 3 onafhankelijke displays indien deze zijn aangesloten op het HP Thunderbolt G2-dockingstation (apart verkocht) - Max. resolutie = 2,5K bij 60 Hz (DP1) en 2,5K bij 60 Hz (DP2) en FHD (VGA) OF 4K bij 60 Hz (één DP-poort) en 4K bij 60 Hz (Type-C-uitgangspoort met een Type C-naar-DP-adapter).
HD-content is vereist voor de weergave van HD-beelden.
Windows Hello gezichtsauthenticatie maakt gebruik van een camera die speciaal geconfigureerd is voor infrarood-beeldvorming (IR) van dichtbij voor verificatie en ontgrendeling van Windows-apparaten en ontgrendeling van je Microsoft Passport.
Gebruiksvriendelijk HP Power Manager-dashboard voor het bewaken en beheren van de prestaties en de conditie van de batterij en het aanpassen van oplaadopties.
HP Support Assistant: vereist Windows en internettoegang.
Microsoft Office moet apart worden aangeschaft en vereist internettoegang voor activering.
Voor Copilot+ in Windows is Windows 11 vereist. Voor sommige functies is een NPU vereist. Houd er rekening mee dat functies niet altijd op alle apparaten en in alle landen beschikbaar zijn. Voor inloggen is een Microsoft-account vereist. Als Copilot in Windows niet beschikbaar is, wordt met de Copilot-toets de zoekmachine Bing geopend. Kijk op aka.ms/copilotpluspcs .
Voor Poly Lens is een Windows-besturingssysteem vereist.
Voor HP Smart Support moet HP Insights zijn geïnstalleerd. Kijk voor meer informatie over het activeren of downloaden van HP Smart Support op http://www.hp.com/smart-support. HP Services Scan wordt vooraf geïnstalleerd en/of geleverd via Windows Update en controleert de rechten op elk hardwareapparaat om vast te stellen of er een HP Insights-agentservice is aangeschaft en downloadt automatisch de toepasselijke software. De HP Insights-agent is een telemetrie- en analyseplatform dat kritieke gegevens over apparaten en toepassingen levert en niet apart verkrijgbaar is. HP volgt de strikte AVG-regelgeving inzake privacy en is gecertificeerd voor ISO 27001, ISO 27701, ISO 27017 en SOC2 Type2 voor Informatiebeveiliging. Internettoegang is vereist. Kijk voor de volledige systeemvereisten of voor het uitschakelen van deze functie op http://www.hpdaas.com/requirements .
Laadt in 30 minuten op tot 50% als het systeem uit of in stand-bymodus staat, met de bij de laptop geleverde netvoedingsadapter. Netvoedingsadapter van minimaal 65 watt vereist voor een batterijcapaciteit van 56 watt per uur of minder. Netvoedingsadapter van minimaal 100 watt vereist voor een batterijcapaciteit van meer dan 56 watt per uur en minder dan 83 watt per uur. Netvoedingsadapter van minimaal 120 watt vereist voor een batterijcapaciteit van meer dan 83 watt per uur en minder dan 100 watt per uur. Zodra de batterij voor 90% is opgeladen, gaat het opladen door op normale snelheid. De oplaadtijd kan ongeveer 10% afwijken, afhankelijk van de tolerantie van het systeem.
HP BIOSphere-kenmerken variëren afhankelijk van het platform en de configuratie.
Voor HP Connection Optimizer is Windows 10 vereist.
Ondersteunt HD-decoderen, DX12, HDMI 1.4, HDCP 2.2 via DP tot 4K bij 60 Hz en via HDMI tot 4K bij 30 Hz
Gedeeld videogeheugen (UMA) gebruikt een gedeelte van het totale systeemgeheugen voor videoprestaties. Systeemgeheugen dat gereserveerd is voor grafische prestaties is niet beschikbaar voor gebruik door andere programma's.
Bij systemen met meer dan 3 GB geheugen en een 32-bits besturingssysteem is mogelijk niet alle geheugen beschikbaar wegens systeemvereisten. Om geheugen boven 4 GB aan te spreken, is een 64-bits besturingssysteem vereist. Geheugenmodules ondersteunen datasnelheden tot 4800 MT/s; de werkelijke datasnelheid is afhankelijk van de geconfigureerde systeemprocessor. Zie de processorspecificaties voor de ondersteunde geheugengegevenssnelheid.
HP Sure Run is beschikbaar op bepaalde HP pc's en vereist Windows 10 of hoger.
Voor een Secured-core pc is een Intel vPro- of AMD Ryzen™ Pro-processor vereist. 8 GB of meer systeemgeheugen is vereist. Secured-core pc-functionaliteit kan worden ingeschakeld in de fabriek.
Het geïntegreerde HP Sure View Reflect-privacyscherm is een optionele functie die bij aankoop moet worden geconfigureerd en bedoeld is voor gebruik in liggende stand.
HP Sure Sense is beschikbaar op bepaalde HP pc's met Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Pro of Windows 11 Enterprise.
Voor myHP is Windows OS vereist.
HDMI-kabel moet apart worden gekocht.
Resoluties zijn afhankelijk van de monitor en de instellingen voor resolutie en kleurdiepte.
HP Manageability Integration Kit is niet vooraf geïnstalleerd, maar kan worden gedownload vanaf https://www.hp.com/us-en/solutions/client-management-solutions.html#tab=manageability-tools .
HP Secure Erase is voor de in de Special Publication 800-88 van het National Institute of Standards and Technology beschreven methoden een veilige saneringsmethode. HP Secure Erase biedt geen ondersteuning voor platformen met Intel Optane™.
Omdat sommige geheugenmodules van andere fabrikanten niet industriestandaard zijn, raden wij HP geheugen aan om compatibiliteit te waarborgen. Als je geheugen met verschillende snelheden combineert, werkt het systeem op de laagste snelheid.
HP Sure Recover is beschikbaar op bepaalde HP pc’s en vereist Windows 10 of 11 en een open netwerkverbinding. Om te voorkomen dat je gegevens verliest, moet je een back-up maken van belangrijke bestanden, data, foto's, video's enz. voordat je HP Sure Recover gebruikt. HP Sure Recover Gen6 met geïntegreerde reimaging is een optionele functie op bepaalde HP pc's waarvoor Windows 10 of 11 bij aanschaf moet worden geconfigureerd. Maak vóór gebruik een back-up van belangrijke bestanden, data, foto's, video's enz. om gegevensverlies te voorkomen.
HP Tamper Lock is een optionele functie die in de fabriek moet worden geconfigureerd en waarvoor een supervisorwachtwoord moet worden vastgesteld vóór gebruik.
HP Client Security Manager Gen7 vereist Windows en is beschikbaar op bepaalde HP Pro en Elite pc's.
HP Sure Start is beschikbaar op bepaalde HP pc's en vereist Windows 10 of hoger.
HP Connect voor Microsoft Endpoint Manager is beschikbaar op de Azure Market Place voor HP Pro, Elite, Z en Point-of-Sale pc's die beheerd worden met Microsoft Endpoint Manager. Een abonnement op Microsoft Endpoint Manager is vereist en moet apart worden aangeschaft. Een netwerkverbinding is vereist. Voor HP Sure Admin is Windows 10 of hoger en HP BIOS vereist.
Voor functies en software waarvoor een NPU is vereist, moet mogelijk software worden aangeschaft en is een abonnement of ondersteuning door een software- of platformleverancier vereist. Software van derden kan specifieke configuratie- of compatibiliteitsvereisten hebben. De NPU-inferentieprestaties zijn variabel en afhankelijk van het gebruik, de configuratie en andere factoren.
HP Services Scan wordt geleverd bij Windows Update op bepaalde producten en controleert de rechten op elk hardwareapparaat om vast te stellen of er een HP TechPulse-service is aangeschaft en downloadt automatisch de toepasselijke software. HP TechPulse is een platform voor telemetrie en analytics dat essentiële gegevens over apparaten en toepassingen verstrekt. Kijk voor de volledige systeemvereisten of voor het uitschakelen van deze functie op http://www.hpdaas.com/requirements. Niet van toepassing in China.
Bij nieuwe batterijen kunnen de werkelijke Watturen (Wh) van de batterij afwijken van de ontwerpcapaciteit en kan de volledige oplaadcapaciteit tot 10 uur verschillen. Dit is gebruikelijk bij lithium-ion batterijen. De batterijcapaciteit neemt na verloop van tijd en met het gebruik af. Dit is afhankelijk van verschillende factoren, zoals beheerinstellingen voor de batterijstatus, houdbaarheid, temperatuur, omgeving, geladen apps, functies, systeemconfiguratie en energiebeheerinstellingen.
De maximumsnelheid van 40 Gb/s van Thunderbolt™ 4 en USB4™ wordt over de verschillende datastreams verdeeld.
HP Cloud Recovery is beschikbaar voor Z by HP, HP Elite en Pro desktop- en laptop-pc's met Intel- of AMD-processors en vereist een open, bekabelde netwerkverbinding. Opmerking: Maak vóór gebruik een back-up van belangrijke bestanden, data, foto's, video's enz. om gegevensverlies te voorkomen. Ga voor meer informatie naar: https://support.hp.com/us-en/document/c05115630.
HP Power Manager met batterijstatus kan worden gedownload door hier de systeeminformatie in te voeren: https://support.hp.com/in-en/document/ish_4449597-3519507-16 .
Voor Intel vPro zijn Windows 10 Pro 64-bits of hoger, een processor die vPro ondersteunt, een chipset met vPro-functionaliteit, een bekabelde LAN en/of Wi-Fi 6E WLAN met vPro-functie en TPM 2.0 vereist. Voor sommige functies is aanvullende externe software vereist. De kenmerken van vPro Essentials en Enterprise verschillen. Kijk op http://intel.com/vPro .
HP Image Assistant is niet vooraf geïnstalleerd, maar kan worden gedownload vanaf https://ftp.ext.hp.com/pub/caps-softpaq/cmit/HPIA.html .
HP Driver Packs zijn niet vooraf geïnstalleerd, maar kunnen worden gedownload van http://www.hp.com/go/clientmanagement .
HP Client Catalog is niet vooraf geïnstalleerd, maar kan worden gedownload vanaf https://www.hp.com/us-en/solutions/client-management-solutions.html .
Op basis van US EPEAT-registratie conform IEEE 1680.1-2018 EPEAT. De status verschilt per land. Ga naar www.epeat.net voor meer informatie.
Externe voedingen, WWAN-modules, netsnoeren, kabels en randapparatuur zijn niet inbegrepen. Later toegevoegde serviceonderdelen zijn niet altijd halogeenarm.
Dit product wordt geleverd met een eenjarige (1) licentie voor HP Wolf Pro Security Edition, inclusief HP Sure Click Pro en HP Sure Sense Pro. De software van HP Wolf Pro Security Edition is gelicentieerd onder de licentievoorwaarden van de HP Licentieovereenkomst voor Eindgebruikers (EULA) die kan worden gevonden op https://support.hp.com/us-en/document/ish_3875769-3873014-16, en is als volgt gewijzigd: "7. Looptijd. Tenzij anderszins op een eerder tijdstip beëindigd conform de voorwaarden van deze EULA, wordt de licentie voor de HP Wolf Pro Security Edition (HP Sure Sense Pro en HP Sure Click Pro) van kracht bij activering en blijft de licentie voor twaalf (12) maanden daarna geldig ("Initiële looptijd"). Aan het einde van de Initiële looptijd kunt u (a) een verlenging van uw licentie voor de HP Wolf Pro Security Edition aanschaffen via HP.com, HP Sales of een HP Channel Partner, of (b) de standaard versies van HP Sure Click en HP Sure Sense blijven gebruiken zonder extra kosten en zonder toekomstige software-updates of HP ondersteuning.”
HP papier- en vezelverpakkingen voor pc’s, beeldschermen, printers en supplies voor thuis- en kantoorgebruik worden door leveranciers gerapporteerd als gerecycled of gecertificeerd met een minimum van 97% per volume zoals geverifieerd door HP.
De verpakking is de doos waarin het product wordt geleverd en al het papier in de doos. Verpakkingen voor zakelijke toepassingen, pc-accessoires en reserveonderdelen zijn niet inbegrepen.
Gerecycled plastic wordt uitgedrukt als percentage van het totale gewicht aan plastic. PCR-materiaal is gebaseerd op de definitie in de EPEAT-norm voor computers, IEEE 1680.1-2018.
Het kan zijn dat je Windows moet updaten of een app uit de Microsoft Store moet downloaden. Microsoft Copilot is NIET beschikbaar in China, Rusland, en Wit-Rusland en in regio's die onder embargo staan van de VS zoals Cuba, Iran, Noord-Korea en de Krim.

Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.

Adviesprijs excl. BTW € 4.715,00
Prijs excl. BTW € 3.627,39
Prijs incl. 21% BTW € 4.389,14
Verpakking Stuk
Actuele voorraad 2
Laatst bijgewerkt 17-02-2026
Productcode ING-6644532
Merk HP
EAN-code 0199642151116
OEM-code