Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 42,79 |
| Prijs excl. BTW | € 22,38 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 27,08 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 14 |
| Laatst bijgewerkt | 11-05-2026 |
| Productcode | SP-581226W |
| Merk | Apli |
| EAN-code | 8410782012269 |
| OEM-code | 581226W |
| Aantal per vel | 24 |
| Afmetingen (mm) | 64.6x33.8 mm |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Lijmsoort | Permanent |
| Materiaal | Polyester |
| Printer type | Laser |
| Vorm | Rechthoekig |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 22,38 | € 27,08 | |
| 2 | € 22,19 | € 26,85 | 0.85% |
| 3 t/m 5 | € 22,01 | € 26,63 | 1.65% |
| 6 en meer | € 21,83 | € 26,41 | 2.46% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |