Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1,19 |
| Prijs excl. BTW | € 0,86 |
| Prijs incl. 21% BTW per 12 | € 12,49 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 12 |
| Actuele voorraad | 4311 |
| Laatst bijgewerkt | 19-05-2026 |
| Productcode | PRL-BH9V |
| Merk | Perel |
| EAN-code | 5410329282202 |
| OEM-code | BH9V |
| IEC-code | 6LR61 |
| Product | Batterijhouder |
| Type | MN1604 |
| Voltage | 9V |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 24 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 12 | € 0,86 per stuk | € 1,04 per stuk | |
| 24 t/m 48 | € 0,84 per stuk | € 1,02 per stuk | 2.33% |
| 60 t/m 132 | € 0,83 per stuk | € 1,00 per stuk | 3.49% |
| 144 en meer | € 0,82 per stuk | € 0,99 per stuk | 4.65% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |