Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 6,21 |
| Prijs excl. BTW | € 3,30 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 19,96 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 17 |
| Laatst bijgewerkt | 31-03-2026 |
| Productcode | SP-101931A |
| Merk | Apli |
| EAN-code | 3270241019315 |
| OEM-code | 101931A |
| Afmetingen (mm) | 7 mm x 500 m |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyband |
| Product | Cadeaulint |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 3,30 per stuk | € 3,99 per stuk | |
| 10 | € 3,24 per stuk | € 3,92 per stuk | 1.82% |
| 15 t/m 35 | € 3,22 per stuk | € 3,90 per stuk | 2.42% |
| 40 en meer | € 3,19 per stuk | € 3,86 per stuk | 3.33% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |