Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Uit gerecycleerd karton van 300 g/m². Met gelijke kanten.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,55 |
| Prijs excl. BTW | € 0,31 |
| Prijs incl. 21% BTW per 100 | € 37,51 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 100 |
| Actuele voorraad | 4200 |
| Laatst bijgewerkt | 07-05-2026 |
| Productcode | SP-1150A |
| Merk | Class ex |
| EAN-code | 4019997017355 |
| OEM-code | 1150A |
| Afmetingen (cm) | 24x32 cm |
| Duurzaamheid | Gerecycled |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Assorti |
| Materiaal | Karton |
| Product | Dossiermap |