Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 8,04 |
| Prijs excl. BTW | € 5,94 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 7,19 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 42 |
| Laatst bijgewerkt | 08-04-2026 |
| Productcode | SP-3325A |
| Merk | Avery Zweckform |
| EAN-code | 4004182033258 |
| OEM-code | 3325A |
| Aantal per vel | 18 |
| Afmetingen (mm) | 38x24 mm |
| Kleur | Wit |
| Lijmsoort | Permanent |
| Printer type | Beschrijfbaar |