Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Uit gerecycleerd karton van 300 g/m². Met 3 kleppen.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,75 |
| Prijs excl. BTW | € 0,54 |
| Prijs incl. 21% BTW per 50 | € 32,67 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 50 |
| Actuele voorraad | 450 |
| Laatst bijgewerkt | 22-05-2026 |
| Productcode | SP-1050A |
| Merk | Class ex |
| EAN-code | 4019997018864 |
| OEM-code | 1050A |
| Afmetingen (cm) | 18.2x22.5 cm |
| Duurzaamheid | Gerecycled |
| Kleur | Assorti |
| Materiaal | Karton |
| Product | Dossiermap |