Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 33,79 |
| Prijs excl. BTW | € 26,03 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 31,50 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 14 |
| Laatst bijgewerkt | 29-05-2026 |
| Productcode | D-109751440103 |
| Merk | Flashforge |
| EAN-code | 6937120302926 |
| OEM-code | 90009056001 |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 1kg |
| Kleur | Naturel |
| Type | TPU-95A |
| Uitvoering | TPU |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 26,03 | € 31,50 | |
| 2 t/m 3 | € 25,71 | € 31,11 | 1.23% |
| 4 t/m 5 | € 25,39 | € 30,72 | 2.46% |
| 6 en meer | € 25,23 | € 30,53 | 3.07% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |