Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 2,54 |
| Prijs excl. BTW | € 1,34 |
| Prijs incl. 21% BTW per 10 | € 16,21 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 10 |
| Actuele voorraad | 72 |
| Laatst bijgewerkt | 18-05-2026 |
| Productcode | SP-72009V |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 5411387007332 |
| OEM-code | 72009V |
| Kleur | Groen, Wit |
| Lengte | 45 m |
| Materiaal | Katoen |
| Product | Katoen touw |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 20 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 1,34 per stuk | € 1,62 per stuk | |
| 20 t/m 30 | € 1,30 per stuk | € 1,57 per stuk | 2.99% |
| 40 t/m 60 | € 1,29 per stuk | € 1,56 per stuk | 3.73% |
| 70 t/m 90 | € 1,28 per stuk | € 1,55 per stuk | 4.48% |
| 100 en meer | € 1,27 per stuk | € 1,54 per stuk | 5.22% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |