Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 6,16 |
| Prijs excl. BTW | € 3,64 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 22,02 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 815 |
| Laatst bijgewerkt | 20-05-2026 |
| Productcode | SP-9910W |
| Merk | Folia |
| EAN-code | 4001868099102 |
| OEM-code | 9910W |
| Afmetingen (mm) | 90x90mm |
| Kleur | Wit |
| Soort | Memokubus |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 3,64 per stuk | € 4,40 per stuk | |
| 10 | € 3,61 per stuk | € 4,37 per stuk | 0.82% |
| 15 t/m 30 | € 3,58 per stuk | € 4,33 per stuk | 1.65% |
| 35 en meer | € 3,55 per stuk | € 4,30 per stuk | 2.47% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |