Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 4,98 |
| Prijs excl. BTW | € 2,95 |
| Prijs incl. 21% BTW per 4 | € 14,28 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 4 |
| Actuele voorraad | 9 |
| Laatst bijgewerkt | 26-05-2026 |
| Productcode | SP-V20030K |
| Merk | Nobo |
| EAN-code | 5016812389160 |
| OEM-code | V20030K |
| Afmetingen (mm) | 92 mm |
| Kleur | Roze |
| Product | T-Kaart |
| Type | Formaat 3 |