Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 5,01 |
| Prijs excl. BTW | € 3,33 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 20,15 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 133 |
| Laatst bijgewerkt | 11-05-2026 |
| Productcode | SP-PX20W |
| Merk | Uni-ball |
| EAN-code | 4902778912256 |
| OEM-code | PX20W |
| Kleur | Wit |
| Product | Paintmarker |
| Schrijfbreedte | 2.2-2.8 mm |
| Type | PX-20 |
| Vorm | Rond |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 3,33 per stuk | € 4,03 per stuk | |
| 10 | € 3,28 per stuk | € 3,97 per stuk | 1.50% |
| 15 t/m 35 | € 3,25 per stuk | € 3,93 per stuk | 2.40% |
| 40 en meer | € 3,22 per stuk | € 3,90 per stuk | 3.30% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |