Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De Fetra platformwagen 1580 met 4 zijbeugels is een robuuste en veelzijdige transportwagen voor professioneel intern transport van goederen, materialen en pakketten. Dankzij de stevige zijbeugels biedt deze platformwagen extra veiligheid en stabiliteit tijdens het vervoeren van ladingen in magazijnen, werkplaatsen, logistieke centra en productieomgevingen.
De wagen is vervaardigd uit stalen buis en gelast profielstaal en afgewerkt met een duurzame poedercoating in blauw RAL 5007. Het stevige platform bestaat uit een sterke houten plaat met slijtvaste beukendecor toplaag, waardoor de wagen bestand is tegen intensief dagelijks gebruik.
De 4 stevige zijbeugels zorgen ervoor dat goederen veilig op het platform blijven tijdens transport en bieden extra grip en ondersteuning bij het manoeuvreren van de wagen.
Met een draagvermogen van maar liefst 500 kg is deze platformwagen geschikt voor zware transporttaken. De hoogwaardige TPE rubber wielen met kogellagernaaf zorgen voor een stille, comfortabele en lichte loop op diverse ondergronden.
De combinatie van 2 zwenkwielen en 2 bokwielen biedt optimale stabiliteit en uitstekende wendbaarheid. De zwenkwielen zijn voorzien van remmen conform de EU-norm EN 1757-3, de veiligheidsnorm voor platformwagens.
Met de Fetra platformwagen 1580 met 4 zijbeugels kiest u voor een duurzame, veilige en professioneel inzetbare transportoplossing met hoog gebruiksgemak en optimale stabiliteit.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 397,50 |
| Prijs excl. BTW | € 285,01 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 344,86 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET1580 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976015804 |
| OEM-code | 1580 |
| Afmetingen (mm) | 948x919x509 mm |
| Draagvermogen | 500 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 850x500 mm |
| Product | Platformwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Beugels |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 285,01 | € 344,86 | |
| 2 en meer | € 283,46 | € 342,99 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |