Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Polymaker PolyFlex™ TPU95 is een zeer flexibel filament dat nog steeds gemakkelijk te printen is. Met een goede elasticiteit en proceszekerheid opent PolyFlex™ een geheel nieuw toepassingsgebied.
PolyFlex™ heeft een Shore-hardheid van 90-95A en is bestand tegen belastingen tot 400%. Deze waarden zijn allemaal bepaald op geprinte onderdelen.Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 36,79 |
| Prijs excl. BTW | € 28,21 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 34,13 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-109423440327 |
| Merk | Polymaker |
| EAN-code | 6938936710646 |
| OEM-code | PD01006 |
| Diameter (mm) | 1.75 mm |
| Gewicht | 0.75kg |
| Kleur | Oranje |
| Type | TPU-95A, PolyFlex |
| Uitvoering | TPU |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 28,21 | € 34,13 | |
| 2 t/m 3 | € 27,87 | € 33,72 | 1.21% |
| 4 t/m 5 | € 27,52 | € 33,30 | 2.45% |
| 6 en meer | € 27,35 | € 33,09 | 3.05% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |