Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 60,32 |
| Prijs excl. BTW | € 28,01 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 33,89 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 12 |
| Laatst bijgewerkt | 22-04-2026 |
| Productcode | Q1433891 |
| Merk | Posca |
| EAN-code | 4902778974711 |
| OEM-code | PC8K/8 |
| Kleur | Assorti |
| Product | Paintmarker |
| Schrijfbreedte | 8 mm |
| Type | PC-8K |
| Vorm | Beitel |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 28,01 | € 33,89 | |
| 2 t/m 4 | € 27,81 | € 33,65 | 0.71% |
| 5 en meer | € 27,61 | € 33,41 | 1.43% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |