Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Het rolplateau KF-62-G Rubber is een robuuste en veelzijdige transportoplossing voor het veilig verplaatsen van zware goederen, bakken, apparatuur en materialen binnen magazijnen, werkplaatsen, productieomgevingen en logistieke afdelingen. Dankzij het geribbelde rubberen platform biedt dit rolplateau extra grip en stabiliteit tijdens transport.
De constructie bestaat uit stevig gelast profielstaal en is afgewerkt met een duurzame poedercoating in blauw RAL 5007. Het houten platform is voorzien van een geribbeld rubberen oppervlak dat voorkomt dat goederen verschuiven tijdens het rijden, zelfs bij intensief gebruik.
Het rolplateau is uitgerust met vier soepel rollende zwenkwielen van TPE rubber met kogellager. Hierdoor rijdt het plateau stil, comfortabel en stabiel op verschillende ondergronden. Twee zwenkwielen zijn voorzien van een rem conform de Europese veiligheidsnorm EN 1757-3 voor extra veiligheid tijdens stilstand en laden of lossen.
Met een draagvermogen van 400 kg biedt dit rolplateau voldoende capaciteit voor professioneel dagelijks gebruik. Dankzij de compacte afmetingen is het plateau eenvoudig inzetbaar in kleinere werkruimtes en smalle doorgangen.
Kenmerken:
Specificaties:
Het rolplateau KF-62-G Rubber combineert stabiliteit, veiligheid en gebruiksgemak in één duurzame oplossing voor professioneel intern transport.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 308,75 |
| Prijs excl. BTW | € 221,37 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 267,86 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2174 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976021744 |
| OEM-code | 2174 |
| Afmetingen (mm) | 201x700x700 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 700x700 mm |
| Product | Rolplateau |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 221,37 | € 267,86 | |
| 2 en meer | € 220,17 | € 266,41 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |