Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De Fetra aluminium steekwagen A1116V is een zeer lichte en handzame steekwagen voor het veilig vervoeren van uiteenlopende goederen in magazijnen, werkplaatsen, logistieke omgevingen en dagelijks professioneel gebruik. Dankzij de aluminium constructie en onderhoudsarme massief rubberen wielen combineert deze steekwagen gebruiksgemak met duurzaamheid.
De steekwagen is vervaardigd uit hoogwaardige aluminium buis met een stevige aluminium schep. De constructie is zuiver gelast en uitgevoerd in onbehandeld aluminium, waardoor de wagen licht van gewicht blijft en tegelijkertijd een hoge stabiliteit biedt.
De aluminium schep is aanschroefbaar en daardoor eenvoudig omwisselbaar. De gebogen bovenbeugel en dwarsverbinding maken deze steekwagen bovendien geschikt voor het veilig vervoeren van ronde goederen zoals rollen, kannen en emmers.
Met een draagvermogen van 150 kg is deze steekwagen ideaal voor dagelijkse transporttaken. De massief rubberen wielen op kunststof velg zijn onderhoudsarm en bieden stabiele rijeigenschappen. Dankzij de rollagernaaf rijdt de steekwagen soepel en comfortabel.
Met de Fetra aluminium steekwagen A1116V kiest u voor een lichte, duurzame en professionele oplossing voor dagelijks intern transport.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 325,00 |
| Prijs excl. BTW | € 233,03 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 281,97 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFETA1116V |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976311166 |
| OEM-code | A1116V |
| Afmetingen (mm) | 1150x590x650 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
| Kleur | Aluminium |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Product | Steekwagen |
| Wielen | Massief rubber |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 233,03 | € 281,97 | |
| 2 en meer | € 231,76 | € 280,43 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |