Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De Fetra aluminium steekwagen A1330V is een zeer lichte en handzame steekwagen voor het veilig vervoeren van ronde goederen zoals rollen, kannen, emmers en andere volumineuze materialen. Dankzij de aluminium constructie en onderhoudsarme massief rubberen wielen is deze steekwagen ideaal voor magazijnen, logistieke toepassingen, werkplaatsen en dagelijks professioneel gebruik.
De steekwagen is vervaardigd uit hoogwaardige aluminium buis met een stevige aluminium schep. De constructie is zuiver gelast en uitgevoerd in onbehandeld aluminium, waardoor de wagen licht van gewicht blijft en tegelijkertijd een hoge stabiliteit biedt.
De aluminium schep is aanschroefbaar en daardoor eenvoudig omwisselbaar. De gebogen bovenbeugel en dwarsverbinding maken deze steekwagen bijzonder geschikt voor het veilig vervoeren van ronde goederen.
Met een draagvermogen van 200 kg is deze steekwagen geschikt voor uiteenlopende professionele transporttaken. De massief rubberen wielen op kunststof velg bieden stabiele, onderhoudsarme en comfortabele rijeigenschappen. Dankzij de rollagernaaf rijdt de steekwagen soepel en licht, ook onder belasting.
Met de Fetra aluminium steekwagen A1330V kiest u voor een lichte, duurzame en professionele oplossing voor het veilig vervoeren van ronde goederen en dagelijkse transporttaken.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 325,00 |
| Prijs excl. BTW | € 233,03 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 281,97 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFETA1330V |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976313306 |
| OEM-code | A1330V |
| Afmetingen (mm) | 1300x590x626 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
| Kleur | Aluminium |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Product | Steekwagen |
| Wielen | Massief rubber |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 233,03 | € 281,97 | |
| 2 en meer | € 231,76 | € 280,43 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |