Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Tot 80 mm dikte. Kleur: goud. Pak van 50 stuks.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 7,79 |
| Prijs excl. BTW | € 3,85 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 23,29 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 64 |
| Laatst bijgewerkt | 18-05-2026 |
| Productcode | SP-11831A |
| Merk | Apli |
| EAN-code | 8410782118312 |
| OEM-code | 11831A |
| Capaciteit | 80 mm |
| Kleur | Goud |
| Product | Archiefbeugel |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 3,85 per stuk | € 4,66 per stuk | |
| 10 | € 3,82 per stuk | € 4,62 per stuk | 0.78% |
| 15 t/m 30 | € 3,79 per stuk | € 4,59 per stuk | 1.56% |
| 35 en meer | € 3,76 per stuk | € 4,55 per stuk | 2.34% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |