Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De bakkenwagen 2884 is een robuuste en flexibele magazijnwagen voor het efficiënt opslaan, transporteren en orderverzamelen van goederen, bakken en materialen. Dankzij de verstelbare etages en stevige staalconstructie is deze bakkenwagen ideaal voor gebruik in magazijnen, werkplaatsen, logistieke centra en productieomgevingen.
Het bouwsysteem bestaat uit stalen buis en gelast profielstaal met een duurzame poedercoating in blauw RAL 5007. De drie verstelbare etages zijn uitgevoerd met een sterk stalen frame en houten plaat met slijtvaste toplaag in beukendecor. De opstaande rand van 12 mm voorkomt dat goederen of bakken tijdens transport verschuiven.
De etages zijn variabel inschroefbaar in een raster van 100 mm en traploos verstelbaar van 0° tot 35°. Hierdoor kan de wagen volledig aangepast worden aan verschillende toepassingen en werkhoogtes. Dankzij het gepatenteerde klemsysteem blijven de etages stevig bevestigd, ook bij intensief gebruik.
Met een totaal draagvermogen van 250 kg en een draagvermogen van 60 kg per etage biedt deze bakkenwagen voldoende capaciteit voor professioneel dagelijks gebruik. De hoogwaardige TPE rubberen wielen met kogellager zorgen voor stille en comfortabele verplaatsing, zelfs bij zware belasting.
Kenmerken:
Specificaties:
De bakkenwagen 2884 combineert flexibiliteit, duurzaamheid en gebruiksgemak in één professionele transportoplossing voor efficiënt intern transport en overzichtelijke opslag.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 865,00 |
| Prijs excl. BTW | € 616,83 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 746,36 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2884 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976328843 |
| OEM-code | 2884 |
| Afmetingen (mm) | 1197x1355x477 mm |
| Capaciteit | 3 etages |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1240x415 mm |
| Product | Bakwagen |
| Uitvoering | Houten plaat |
| Wielen | TPE |