Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De bakkenwagen 2892 is een uiterst complete en efficiënte oplossing voor het organiseren, opslaan en transporteren van kleine onderdelen en materialen. Dankzij de dubbelzijdige etages en grote hoeveelheid magazijnbakken werkt u overzichtelijk en verhoogt u de productiviteit in magazijnen, werkplaatsen en productieomgevingen.
De wagen is opgebouwd uit een stalen buis- en gelast profielstaalconstructie en afgewerkt met een slijtvaste poedercoating in blauw (RAL 5007). De etages bestaan uit stalen frames met houten platen en een duurzame beukendecor toplaag, voorzien van een opstaande rand van 12 mm voor extra veiligheid.
De 4 dubbelzijdige etages zijn variabel instelbaar in een raster van 100 mm en kunnen traploos in hoek worden versteld van 0° tot 35°. Hierdoor heeft u altijd optimaal zicht en toegang tot de inhoud van de bakken. De stevige bevestiging met klemschroeven garandeert stabiliteit tijdens gebruik.
De wagen wordt geleverd met een uitgebreide set magazijnbakken:
Met een draagvermogen van 60 kg per etage en een totaal draagvermogen van 300 kg is deze bakkenwagen geschikt voor intensief professioneel gebruik.
De wagen is uitgerust met 4 zwenkwielen van TPE rubber met kogellagers, wat zorgt voor een soepele, stille en streeploze verplaatsing. De 2 zwenkwielen met rem bieden extra veiligheid en stabiliteit. Uiteraard voldoet deze wagen aan de EN 1757-3 norm.
Zoekt u een complete bakkenwagen met maximale opslagcapaciteit? Dan is de bakkenwagen 2892 de ideale keuze voor efficiënt, overzichtelijk en professioneel werken.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 1.623,75 |
| Prijs excl. BTW | € 1.345,08 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 1.627,55 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2892 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976028927 |
| OEM-code | 2892 |
| Afmetingen (mm) | 1493x1384x725 mm |
| Capaciteit | 4 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1280x315 mm |
| Product | Bakwagen |
| Uitvoering | Houten plaat |
| Wielen | TPE |