Vul een winkelwagentje en volg de aanwijzingen!
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Ontdek onze superieure thermische kassarol, geschikt voor al uw printbehoeften. Met een omvang van 80mm x 75 m en een gewicht van louter 48 gram is deze thermorol perfect voor scherpe afdrukken. Het asgat van 12 mm zorgt voor een vloeiend proces in uw apparaten. Onze kassarollen worden aangeboden in een praktische doos van 50 stuks, waardoor deze rollen een goede prijs-kwaliteitverhouding bieden. Ervaar het verschil in klasse en bestel vandaag nog de Discountoffice thermorollen.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 66,61 |
| Prijs excl. BTW | € 46,30 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 56,02 |
| Verpakking | Doos a 50 Stuks |
| Actuele voorraad | 4 |
| Laatst bijgewerkt | 13-05-2026 |
| Productcode | SP-751731 |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 7423530751731 |
| OEM-code | 751731 |
| Afmetingen (mm) | 80x72x12 mm |
| Breedte (mm) | 80 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch, BPA-vrij |
| Product | Kassarol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 3 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 t/m 2 | € 46,30 | € 56,02 | |
| 3 en meer | € 45,91 | € 55,55 | 0.84% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |